Środek czyszczący saphir bdc renomat 500 ml

3636

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

169,00 zł

RENOMAT SAPHIR o formule "nonaggressive" przeznaczony jest do naturalnych skór gładkich, licowych w obuwiu, i każdej galanterii skórzanej: typu meble, odzież, spodnie, kurtki, tapicerki samochodowe, bagaże.

NIE NALEŻY GO STOSOWAĆ DO ZAMSZU I NUBUKU, ANI DO SKÓR ANILINOWYCH I LAKIEROWANYCH.

Produkt głęboko oczyszcza, usuwa stare impregnaty, osady, żywice, silikon i inne zanieczyszczenia, rozluźniając pory skóry, bez ryzyka uszkodzenia jej wykończenia.

Usuwa stare warstwy umożliwiając "oddychanie" skóry oraz efektywną aplikację środków odżywiających i pielęgnujących. Preparat może być stosowany do wszystkich kolorów skóry.

Stosować go głównie w przypadku używania środków bez silikonu i żywic, jak np. KREM POMMADIER SAPHIR, PASTA SAPHIR, CANADIAN SAPHIR. W celu optymalnej konserwacji skóry RENOMAT SAPHIR poleca się stosować do sześciu razy w ciągu roku. Przy tej częstotliwości używania RENOMAT SAPHIR zapewnia dogłębne odżywienie skóry przez pigment, który głęboko wnika w pory skóry przedłużając jej trwałość.


Przed użyciem preparatu należy przeprowadzić test na niewielkiej powierzchni, by sprawdzić oddziaływanie produktu na skórę. Jeżeli efekt będzie zadowalający można przystąpić do dalszych czynności. Najpierw usunąć kurz, wyczyścić powierzchnię bawełnianą szmatką, zmieniając stronę szmatki za każdym gdy ulegnie zatłuszczeniu, czy zabrudzeniu. Potem użyć wysokiej jakości środka do pielęgnacji i konserwacji skór, jak np. PASTA SAPHIR, KREM POMMADIER SAPHIR, CANADIAN SAPHIR. Preparat nie nadaje się do usuwania plam z tłuszczu – do tego celu należy użyć odplamiaczy z serii HUSSARD.

UWAGA:
Produkt o silnym zapachu, dlatego należy go stosować na zewnątrz albo w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, zachowując zaostrzone środki ostrożności.

Indeks produktu3636
Kolorbezbarwny
Pojemność500 ml
Dedykowany materiałskóra naturalna
Formapłyn
Funkcjedo czyszczenia
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

Środek czyszczący saphir bdc renomat 500 ml

Środek czyszczący saphir bdc renomat 500 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane