AVEL LTHR HUSSARD STAIN REMOVER BALL-POINT 30 ml

3637

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

57,00 zł

AVEL HUSSARD to płyn do usuwania plam z długopisów, oraz atramentu z powierzchni skór naturalnych i syntetycznych. Usuwa plamy między innymi z mebli skórzanych, tapicerek samochodowych i wszelkiej galanterii. Nie usuwa jednak zabrudzeń spowodowanych użyciem markera.

Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że zabrudzenia skóry atramentem, lub tuszem z długopisu są najtrudniejsze do usunięcia. Ten produkt usuwa je doskonale, nie pozostawiając po nich śladu. Stopień jego skuteczności zależy jednak od czasu jego użycia - im szybciej zostanie zastosowany, tym łatwiej plamę da się usunąć.

Najlepsze efekty osiągnąć można po jego użyciu do 7 dni od powstania zabrudzenia. Plamy istniejące do 3 miesięcy usuwa się trochę trudniej, a starsze niż 3 miesiące daje się usunąć, jednak bez gwarancji pełnej skuteczności.


Przed użyciem należy przeprowadzić rutynową próbę na niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor strukturę materiału. Jeżeli test przebiegnie pozytywnie, plamę należy usuwać bardzo delikatnie, czystą bawełnianą ściereczką nawilżoną w płynie bardzo delikatnie pocierając w celu zmiękczenia zabrudzenia. Następnie drugą czystą ściereczką usunąć plamę. Jeżeli nadal będzie widoczna, czynność należy powtarzać, aż do całkowitego jej usunięcia, za każdym razem używając nowego, czystego kawałka bawełny. Na koniec czystą i suchą ściereczką wytrzeć do sucha miejsce po plamie. UŻYWAĆ OSTROŻNIE - ŚRODEK BARDZO SILNY

Indeks produktu3637
Kolorbezbarwny
Pojemność30 ml
Dedykowany materiałskóra naturalna
Formapłyn
Funkcjedo czyszczenia
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

AVEL LTHR HUSSARD STAIN REMOVER BALL-POINT 30 ml

AVEL LTHR HUSSARD STAIN REMOVER BALL-POINT 30 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane