Mydło regenerujące do skór avel lthr soap 200 ml

3640

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

74,50 zł

SADDLE SOAP - MYDŁO REGENERUJĄCE DO CZYSZCZENIA SKÓR – to produkt przeznaczony jest do skór naturalnych gładkich (licowych ) stworzony specjalnie do czyszczenia przedmiotów ze skóry, przede wszystkim do mebli skórzanych, skórzanej tapicerki samochodowej, galanterii, obuwia, odzieży.

Nie zaleca się jednak stosowania SADDLE SOAP do zamszu i nubuku. SADDLE SOAP jest niezawodny – czyści nie tylko każdą galanterię skórzaną, ale także wszelkie produkty z naturalnej skóry. Wysokoglicerynowe mydło skutecznie czyści i nawilża skórę, i konserwuje jej powierzchnię otwierając pory i przywracając jej pełnię pozytywnych właściwości.

Produkt zapobiega pękaniu lica skór, usuwa wszelkie zanieczyszczenia - nie tylko osady nagromadzone podczas eksploatacji, ale także będące skutkami działania warunków atmosferycznych.


Przed właściwym zastosowaniem każdego środka do skór należy przeprowadzić rutynowy test na jej niewielkim i niewidocznym skrawku, by sprawdzić działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt będzie oczekiwany, wówczas namoczoną gąbką nacierać mydło do momentu pojawienia się piany, potem przecierać nią brudne miejsca na skórze.

Jeśli gąbka będzie zbyt brudna, należy ją przepłukać w ciepłej wodzie, ponownie natrzeć mydłem i wcierać w niedomytą powierzchnię. Czynność należy powtarzać aż do uzyskania optymalnego efektu, gdy skóra stanie się idealnie czysta.

Resztki piany usunąć za pomocą czystej nawilżonej szmatki, lub gąbki często płucząc ją w ciepłej wodzie.

Indeks produktu3640
Kolorbezbarwny
Pojemność200 ml
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

Mydło regenerujące do skór avel lthr soap 200 ml

Mydło regenerujące do skór avel lthr soap 200 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane