Krem koloryzujący avel lthr cream renovator 250ml Zobacz większe

Krem koloryzujący avel lthr cream renovator 250ml

3642

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

79,99 zł

Balsam/krem do pielęgnacji skór 375ml

Odżywia i konserwuje skórę o gładkiej powierzchni wnikając głęboko w jej strukturę. W skład kremu wchodzą najlepsze naturalne woski – w tym wosk pszczeli, który chroni i odżywia skórę. Krem AVEL odporny jest na odbarwianie przez promienie słoneczne. Polecany do skórzanych mebli, tapicerek samochodowych, bagaży, galanterii. Nie należy go jednak stosować do zamszu i nubuku, oraz skór lakierowanych.

Uwaga! Przed użyciem należy przeprowadzić próbę na niewielkim i niewidocznym skrawku, sprawdzając czy jego zastosowanie nie spowoduje zmian w kolorze, oraz strukturze skóry. Jeżeli test przebiegnie pomyślnie, dokładnie (!) oczyścić skórę MYDŁEM REGENERUJĄCYM AVEL, a potem nakładać niewielkie ilości kremu okrężnymi ruchami wcierając go w skórę czystą bawełnianą ściereczką. Produkt jest bardzo wydajny. Po wyczyszczeniu pozostawić na kilkanaście minut do wyschnięcia, potem wypolerować ściągając jego ewentualny nadmiar.

Uwagi:

Kolory produktów należy dobrać do koloru skóry. Produkty nie są przeznaczone do zmiany koloru skóry, lecz do jej odżywienia, i renowacji. 

Indeks produktu3642
Kolorczarny
Pojemność250 ml
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

Krem koloryzujący avel lthr cream renovator 250ml

Krem koloryzujący avel lthr cream renovator 250ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane