Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary avel 500 ml

3677-500

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

106,90 zł

Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary

Alcantara AVEL to płyn do czyszczenia wszystkich tekstyliów - bawełny, wełny, poliestru, oraz alcantary - miękkiego i odpornego na ścieranie materiału używanego w produkcji tapicerki meblowej, jachtowej, samolotowej oraz samochodowej, wykonanego z ultramikrowłókien.

Płynu używa się do czyszczenia, pielęgnacji oraz dezynfekcji tkanin mebli - kanap, sof, krzeseł, tapicerki samochodowej, obić, gobelinów, dywanów, zasłon. To unikalny, bakteriobójczy płyn, po którego użyciu materiały odzyskują swoje pierwotne intensywne kolory. Płyn Alcantara wnika głęboko do włókien materiałów, usuwając wszystkie zanieczyszczenia, które są widoczne, a także te ukryte w głębi struktur materiałów. Płyn Alcantara wydobywa brud na zewnątrz materiału, i przenosi go na rękawicę bawełnianą dołączoną do produktu.

Ten płyn do czyszczenia po użyciu nie pozostawia piany niszcząc wszystkie roztocza (polecany jest szczególnie alergikom). Usuwa także nieprzyjemne zapachy spowodowane obecnością zwierząt domowych, pozostawiając w otoczeniu słodki i delikatny zapach wody kolońskiej.

Płyn do czyszczenia polecany jest do wszystkich tkanin: bawełny, wełny, poliester, syntetyk, tapicerek. Szczególnie zaś do czyszczenia mebli, pokrytych obiciami jak: krzesła, kanapy, sofy, a także tapety, gobeliny, dywany, tapicerki czy fotele samochodowe, zasłony.

Przed użyciem płynu do czyszczenia Alcantara należy przeprowadzić próbę w niewielkim i niewidocznym miejscu, sprawdzając działanie produktu. Jeżeli test przebiegnie pozytywnie, i spowoduje oczekiwany efekt, wtedy można przystąpić do dalszych czynności. Najpierw dokładnie wymieszać produkt, wstrząsając opakowaniem. Jeśli brud nie będzie zbyt intensywny, wówczas środek można rozcieńczyć w 50% z wodą. Wszystko zależy od stopnia zabrudzeń. Nalać płyn do czyszczenia do miseczki (ewentualnie rozcieńczony), następnie delikatnie pocierać tkaninę za pomocą bawełnianej rękawicy dołączonej do pojemnika. Gdy rękawica przejmie brud z materiału, wówczas należy ją wypłukać w ciepłej wodzie. Czynność powtarzać do momentu aż materiał stanie się zupełnie czysty.

Uwaga:

Z uwagi na różnorodność barwników, stosowanych do wyrobów włókienniczych, przed użyciem należy w niewielkim i niewidocznym miejscu, za pomocą szmatki przeprowadzić próbę w celu stwierdzenia czy płyn nie odbarwia tkaniny. Po wyczyszczeniu tkaniny, by ją zabezpieczyć przed brudem i plamami, typu: napoje, tłuszcze, smary czy resztki jedzenia.

Indeks produktu 3677-500
Kolor bezbarwny
Pojemność 500 ml
Forma płyn
Funkcje do czyszczenia
Płeć produkt uniseks

Napisz opinię

Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary avel 500 ml

Płyn do czyszczenia tekstyliów i alcantary avel 500 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane