Guma do czyszczenia do zamszu i nubuku saphir bdc suede gommadin

3717

Dostawa od 5,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Najbliższa wysyłka

13:56:50

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

39,90 zł

Guma do zamszu i nubuku Saphir Gommadin

Specjalna guma Gomma do zamszu i nubuku służy do miejscowego czyszczenia skór szorstkich z plamami, śladami zawilgocenia, zabrudzeń, i zaschniętej gumy do żucia. Gomma spełnia niesłychanie ważne zadanie, bo skutecznie przywraca skórze oryginalny wygląd. Przed użyciem tego zbawiennego środka należy jak zawsze przeprowadzić próbę na niewielkim i niewidocznym skrawku skóry, sprawdzając jak zadziała na kolor i strukturę czyszczonej powierzchni.

Jeżeli efekt będzie właściwy oraz oczekiwany, wtedy delikatnie pocierać gumą po skórze w miejscach występowania problemu, a potem skórę wyszczotkować szczotką do zamszu i nubuku. Po użyciu tego środka więcej niż oczekiwany efekt jest niemal murowany. Wystarczy jeden raz użyć tej gumy, by zostać jej zwolennikiem, bo guma staje się faworytem pośród wielu preparatów do czyszczenia skór.

Ważne:

Gommadin przeznaczony jest do czyszczenia miejscowego, natomiast do bieżącej pielęgnacji całej powierzchni skóry należy systematycznie używać Specjalnej Szczotki do Zamszu i Nubuku. Jeżeli mimo użycia Gommadin nie udałoby się usunąć wszystkich zanieczyszczeń, należy użyć preparatu Saphir Omnidaim

Indeks produktu 3717
Gwarancja 24 miesiące
Kraj Francja
Przeznaczenie Zamsz - Nubuk

Napisz opinię

Guma do czyszczenia do zamszu i nubuku saphir bdc suede gommadin

Guma do czyszczenia do zamszu i nubuku saphir bdc suede gommadin

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane