10% rabatu

Na pierwsze zakupy w sklepie Gentle Man

Cybermonday w sklepie Gentle-man.pl – rabat -15% na wszystko!

Opublikowany : 2018-11-25 13:30:14

Cybermonday w sklepie Gentle-man.pl – rabat -15% na wszystko!

Sklep internetowy Gentle-man.pl ofertę z okazji Black Friday wprowadził już 19 listopada, co w praktyce oznacza, że nasi klienci mogli cieszyć się zakupami z 15% zniżki na cały asortyment przez miniony tydzień! Idąc za ciosem, rabat w wysokości 15% będzie obowiązywał także w dniu jutrzejszym, podczas kolejnego święta zakupów, jakim jest Cyber Monday.


Koncepcja Cyber Monday, podobnie jak Black Friday, wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i następuje po Święcie Dziękczynienia. Po raz pierwszy nazwa ta została użyta w 2005 roku. To międzynarodowe święto zakupów – tych, które na całym świecie dokonują się w internetowych kanałach sprzedaży.

Tegoroczny Cyber Monday dla sklepu internetowego Gentle-man.pl jest wyjatkowym wydarzeniem. W roku 2018 upłynęło 6 lat, od kiedy zaczęliśmy się z Wami dzielić naszą wizją mody i jakości męskich dodatków. Z wyrazami wdzięczności za zakup produktów przez nas rekomendowanych z okazji Cyber Monday sklep internetowy Gentle-man.pl przygotował promocję -15% na całość asortymentu.

Sprawdźcie naszą ofertę produktów skórzanych, zimowych zestawów oraz preparatów do impregnacji skóry naturalnej. To idealny moment na zakup podarunków świątecznych dla najbliższych Ci osób! Dlaczego? Powód jest prosty – każdy produkt zakupiony w sklepie internetowym Gentle-man.pl podczas Cyber Monday jest tańszy o 15%! Tak, jak w przypadku każdych zakupów, również teraz istnieje możliwość ich zwrotu do 30 dni. W ten sposób zyskujesz możliwość zakupu prezentów świątecznych dla rodziny i bliskich Ci osób w rozsądnej cenie bez ryzyka, że nie będą one trafione.

Drodzy klienci, pamiętajcie, że rabat 15%, który obowiązuje podczas Cyber Monday nie łączy się z innymi promocjami.

Udostępnij wpis
Dodaj komentarz

 (z http://)