10% rabatu

Na pierwsze zakupy w sklepie Gentle Man

Impragnol spray – idealna ochrona Twoich tekstyliów przez cały rok

Opublikowany : 2018-12-02 11:28:16

Impragnol spray – idealna ochrona Twoich tekstyliów przez cały rok

Niezależnie od tego, z jakich materiałów zostały wykonane nasze ubrania i obuwie, jeśli dobrze się w nich czujemy, warto ochronić je przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych - deszczu, śniegu, mrozu oraz wiatru. Wybór Impragnol spray to doskonała inwestycja z racji obecnej pory roku. Jesień i zima to czas zmieniającej się nieustannie pogody, a co za tym idzie większego ryzyka przemoczenia i zabrudzenia Twoich ulubionych ubrań oraz skórzanych akcesoriów.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów powstał uniwersalny protektor impregnat do skór i tekstyliów Impragnol spray. Stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy nie skupiając się szczególnie na rodzaju tworzywa, z którego wykonana została ich ulubiona kurtka przeciwdeszczowa, buty trekkingowe lub dla odmiany kanapa w salonie i tapicerka samochodowa, chcą mieć pewność, że postępują właściwie podczas procesu ich czyszczenia i konserwacji. Uniwersalny produkt Impragnol spray polecany jest również fanom górskich eskapad oraz biwaków pod namiotami. Co ciekawe, nadaje się on do ochrony materiałów typu Gore-tex oraz SympaTex. Śmiało można nim potraktować ulubioną kurtkę narciarską lub parkę przeciwdeszczową.Pojemność produktu wynosi 400 ml. To ilość wystarczająca do impregnacji całosezonowej Twojego ulubionego obuwia oraz tekstyliów. Odpowiednia będzie także do zabrania w podróż – z powodzeniem zmieści się w bagażu podręcznym i pomoże każdemu miłośnikowi spania pod namiotem w zabezpieczeniu go przed wilgocią oraz brudem.

Niezależnie, czy przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi chcesz ochronić swoje eleganckie, klasyczne szpilki czy też obuwie trekkingowe, Impragnol spray będzie działać w dokładanie w ten sam sposób – stworzy on specjalną powłokę z ochronnych cząsteczek, dzięki której do produktu zostanie ograniczony dostęp  cząsteczek kurzu i brudu.

Przed przystąpieniem do właściwej impregnacji zalecamy, zgodnie z radą producenta, przetestowanie  skuteczności produktu na niewielkim fragmencie materiału. Pamiętać trzeba także o tym, że każdy produkt, który poddajemy impregnacji, należy uprzednio dokładnie oczyścić oraz osuszyć, w przypadku skóry naturalnej idealnym wyborem do tej czynności będzie użycie Uniwersalnego Cleanera do czyszczenia skóry.Pomijając etap oczyszczenia produktu możemy wyrządzić krzywdę naszym ulubionym akcesoriom oraz odzieży – cząsteczki impregnatu spowodują, że zabrudzenia mogą wniknąć w ich strukturę.

Udostępnij wpis
Dodaj komentarz

 (z http://)