Przydatna torba męska - Torba listonoszka na ramię

Opublikowany : 2019-02-18 15:20:37

Przydatna torba męska - Torba listonoszka na ramię

Każda kobieta posiada co najmniej kilka różnych torebek na inną okazję. Natomiast jeśli chodzi o mężczyzn, to sytuacja wygląda całkowicie inaczej. Faceci najchętniej nosili by tylko jedną, ulubioną torbę przez cały czas. Tymczasem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby pójść tym samym tropem co Panie i zakupienie kilku rodzajów toreb na różne okazje. Wiadomo, że ciężko będzie dopasować torbę na ramię tak, aby pasowała do każdej stylizacji. Dlatego też podpowiadamy w jaki sposób dopasować torbę listonoszkę aby była odpowiednia do męskich potrzeb.

Torba listonoszka idealna torba do pracy


W zależności od miejsca Twojej pracy, rodzaj listonoszki i jej wielkość będzie się różnić. Jeśli do pracy zabierasz tylko kilka drobnych rzeczy takich jak portfel, telefon, klucze do biura, to najlepszym wyborem będzie podłużna saszetka na ramię, którą będziesz mógł nosić u boku jak i z tyłu. Jeśli w swojej pracy potrzebny jest nam laptop lub tablet, to powinniśmy wybrać Listonoszkę na ramię w większym rozmiarze. Po włożeniu wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy powinno w niej zostać trochę miejsca na zapas. Bardzo dobrym wyborem może okazać się skórzana torba, która będzie posiadać dodatkowe kieszenie.


SKÓRZANA TORBA BRODRENE R01


Duża listonoszka, do której zmieścisz wszystko do szkoły

Listonoszka na ramię, w której wybieramy się na uczelnię powinna pomieścić wszystkie notatki, materiały do nauki oraz teczki z projektami. Bardzo dobrze gdyby torba na ramię pomieściła niewielki laptop lub tablet.
Torba na uczelnię ze względu na dużo ilość rzeczy, które do niej pakujemy powinna być na szerokim pasku na ramię. Ułatwi to jej przenoszenie i nie będzie nam przeszkadzać podczas drogi na uczelnię. Casualowe torby męskie idealnie sprawdzą się na uczelni. Listonoszka męska wykonana ze skóry naturalnej jest bardzo wytrzymała i prezentuje się okazałe.


LISTONOSZKA MĘSKA PAOLO PERUZZI 202-PP


Torba na co dzień - listonoszka na ramię

Listonoszka przyda nam się podczas wyjścia ze znajomymi na miasto oraz podczas codziennych czynności. Dobrym wyborem będzie casualowa torba męska, która będzie pasować do większości rzeczy, w które ubieramy się na co dzień. Zarówno podczas lata, kiedy chodzimy głównie w krótkich spodenkach jak i w zimniejsze dni do jesiennego płaszcza. Możemy w niej schować dużo drobiazgów, dlatego warto zwrócić uwagę na wygodne otwieranie. Nieduża listonoszka na ramię będzie bardzo wygodna i poręczna.


LISTONOSZKA NA RAMIĘ BETLEWSKI BTG-05


Elegancki look - męska listonoszka ze skóry

Najgorszą rzeczą jaką możemy sobie wyobrazić jest elegancko ubrany mężczyzna z powypychanymi kieszeniami od garnituru. Listonoszka męska pomieści wszystkie niezbędne rzeczy takie jak portfel, telefon oraz kilka innych drobiazgów. Zabierając ze sobą skórzaną listonoszkę pasującą do garnituru zrobimy bardzo dobre wrażenie a sami będziemy czuć się bardziej komfortowo mając wolne kieszenie.

TORBA NA RAMIĘ BETLEWSKI BTG-07

Udostępnij wpis
Dodaj komentarz

 (z http://)