Wkładki przeciwpotowe do koszul - co i jak?

Opublikowany : 2019-02-24 13:34:35

Wkładki przeciwpotowe do koszul - co i jak?

W gorące, upalne dni każdy z nas ma problemy z poceniem się. Nawet pomimo używania dezodorantów i innych środków, możemy nie uniknąć pojawienia się wstydliwych plam pod pachami. Świetnym rozwiązaniem okazują się wkładki przeciwpotowe na pocenie się.

Wkładki przeciwpotowe do koszul

W jakich sytuacjach przydadzą się wkładki?

  • Jeśli pracujesz w biurze i obowiązującym dress code są koszule, wkładki na pocenie się będą niezastąpione. Są one całkowicie niewidoczne i skutecznie zabezpieczają przed powstawaniem plam i przykrym zapachem.
  • Podczas podróży, kiedy nie rzadko znajdujemy się w gorących, przetłoczonych autobusach czy pociągach. Możesz być pewien, że koszula pozostanie czysta.
  • Podczas wyjazdów, gdzie mamy ograniczoną ilość rzeczy na przebranie lub nie możemy się przebrać. Wkładki przeciwpotowe chronią odzież przed przepoceniem a koszula pozostaje świeża przez dłuższy czas.
  • Podczas egzaminów lub ważnych spotkań biznesowych. Aby zrobić jak najlepsze wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej czy spotkania z klientem nasz wizerunek musi być nienaganny. Dlatego warto zabezpieczyć się przed niechcianymi niespodziankami w postać plam na koszuli.
  • Na wesele - podczas imprezy weselnej obowiązkowy strój to garnitur. Podczas zabawy możemy się spocić a na koszuli pojawią się plamy. Warto pomyśleć o zabraniu ze sobą kilka koszul na przebrania oraz dodatkowo zabezpieczyć je wkładkami na pocenie się. Możesz być wtedy spokojny, że podczas zabawy do białego rana będziesz cały czas wyglądał elegancko i z klasą.

Wkładki przeciwpotowe Convenience

Wkładki na pocenie się zapakowane są w kartonikach po 20 sztuk. Znajdują się w woreczkach po 2 sztuki. Zapewnia to higieniczne warunki i zapobiega ubrudzeniu się przed otwarciem. Rozmiar wkładek został tak dopasowany, aby pokryć całą powierzchnię pod pachami. Są bardzo cienkie i niewidoczne.


Przykleja się je od wewnętrznej strony koszuli. Specjalny klej do odzieży sprawia że utrzymają się na swoim miejscu przez cały dzień. Są miękkie i dopasowują się do naszej sylwetki. Nie krępują też ruchu, a podczas ich noszenia czujemy się bardzo komfortowo. Przed włożeniem koszuli do pralki należy odkleić wkładki i je wyrzucić.

Podczas upałów i w stresujących sytuacjach wkładki dają nam poczucie komfortu. Dzięki stosowaniu wkładek przeciwpotowych nasze koszule pozostają dłużej świeże i zapobiegają żółknięciu białych koszul.

Udostępnij wpis
Dodaj komentarz

 (z http://)