10% rabatu

Na pierwsze zakupy w sklepie Gentle Man

Wybieramy idealny, męski portfel.

Opublikowany : 2018-11-12 10:22:50

Wybieramy idealny, męski portfel.

Jak zdecydować się na jeden jedyny, najlepszy męski portfel?Wcale nie musisz tego robić. Praktyka jest domeną mężczyzn, natomiast potrzeba matką wynalazków. Kto powiedział, że w przeciwieństwie do pań panowie muszą ograniczać się do jednego, skórzanego gadżetu? Z powodzeniem możesz być szczęśliwym posiadaczem większego, składanego portfela oraz wygodnego i poręcznego slim wallet'a, który sprawdzi się także w roli wizytownika.Duży, rozkładany portfel przydaje się szczególnie na wyjazdach i większych zakupach. Zmieścisz do niego banknoty, karty kredytowe oraz dowód rejestracyjny samochodu. Poręczny, składany, wykonany z najlepszej jakości skóry licowej będzie Twoim towarzyszem na wiele lat, jeśli oczywiście zadbasz o niego odpowiednio. Skórzany, elegancki portfel męski to doskonały pomysł na prezent – tak naprawdę dla każdego mężczyzny, niezależnie od jego wieku. Warto, by oprócz swoich zwykłych właściwości nowoczesny portfel wyposażony został przez ochronę RFiD, która zabezpieczy pieniądze, wydawane za pośrednictwem kart przed niechcianym paserstwem za pomocą specjalnych czytników fal. Gdy Twój wybór pada na klasyczny portfel, warto zainwestować również w odpowiedni wizytownik, uzupełniający taki klasyczny look. Mile widziane, by był on wykonany z tej samej lub podobnej skóry oraz w podobnym stylu.

Osobny, modny i coraz bardziej popularny rodzaj portfeli stanowią skórzane portfele slim wallet. Niektórzy panowie, na początku nie do końca przekonani o słuszności tego typu rozwiązania obawiali się, że nie pomieszczą nich wszystkiego, czego będą potrzebować na co dzień. Do portfela slim wallet należy się przekonać – jego kształtu, rozmiarów i pojemności. Szczególnie ciekawe portfele slim wallet produkuje nasza rodzima marka Brodrene. Wykonane z surowej, twardej skóry zaprojektowane zostały tak, by po pewnym czasie materiał, z którego zostały stworzone nabrał wyjątkowego, rasowego charakteru. Do kompletu polecamy dokupić niewielką bilonówkę, przydatną podczas codziennych sprawunków.

Osobny rodzaj portfeli idealnych dla mężczyzny stanowią portfele sportowe oraz charakterystyczne ze względu na osadzenie w pewnym nurcie modowym. Do takich portfeli możemy zaliczyć te tworzone na styl kowbojski czy grungowy, z dodatkowymi elementami ozdobnymi, takimi jak ćwieki czy łańcuchy. Wielbiciele sportowego stylu za idealny portfel uznają ten materiałowy, stworzony specjalnie pod potrzeby osoby żyjącej w ciągłym biegu, ceniącej sobie wygodę i niezależność. Przy zakupie portfela sportowego zwróć uwagę na jego solidność, rodzaj tkaniny, z jakiej jest wykonany i na to, czy posiada dodatkowe usztywnienie, zabezpieczające Twoje karty przed złamaniem.

Udostępnij wpis
Dodaj komentarz

 (z http://)