Współpraca B2B

Partner Biznesowy Gentle-Man.pl

Dołączając do naszych Partnerów Biznesowych masz możliwość współtworzenia sieci sprzedaży wyjątkowej galanterii skórzanej oraz akcesoriów do pielęgnacji skóry.
                          

Dzięki zautomatyzowanym procesom wymiany danych, klienci Gentle-Man.pl mają możliwość odbiorów swoich zamówień w sklepach partnerskich. Twój sklep pojawi się na mapie salonów sprzedaży naszych produktów, co podniesie jego prestiż.
                                 

Materiały reklamowe - Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz pakiet materiałów reklamowych do swojego sklepu. Dla sklepów internetowych są to fotografie z sesji zdjęciowych, zdjęcia produktowe oraz banery. Dla sklepów stacjonarnych przygotowujemy m.in. plakaty, roll-upy czy banery. Warunki otrzymania materiałów określone są w regulaminie dla klientów biznesowych.

                             

Gentle-Man.pl proponuje dla swoich partnerów biznesowych nowoczesny model współpracy, dający nieograniczone możliwości handlu oraz rozwoju biznesu.

Model Dropshipping polega na przeniesieniu magazynowania oraz realizacji zamówień partnera sklepu na dostawcę. Dzięki czemu sklep partnerski osiąga zysk z narzuconej marży nie martwiąc się o inwestowanie w towar, magazynowanie oraz obsługę logistyczną.

                           

Zalety współpracy w modelu dropshipping:

Jak rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę biznesową, należy pozytywnie przejść weryfikację jako nasz partner. W tym celu należy zarejestrować się jako klient biznesowy na stronie www.gentle-man.pl. Po weryfikacji zgłoszenia przez nasz zespół, otrzymujecie Państwo dostęp do panelu hurtowego z produktami oraz cenami.

Nie wymagamy podpisywania umów, wraz z założeniem konta akceptujesz ogólne postanowienia i warunki współpracy, oraz te dotyczące dropshippingu określone w regulaminie oraz regulaminie usługi dropshipping

                                   

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą z Naszym sklepem?
Napisz do Nas na jeden z podanych poniżej adresów e-mail lub zadzwoń.
                         

t: +48 533 020 319
@: b2b@gentle-man.pl