Szczotka do czyszczenia do zamszu saphir bdc brush metal 16.5 cm

3703

Dostawa od 6,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

34,90 zł

Szczotka do zamszu i nubuku Saphir 16.5 cm metal

Szczotka do zamszu i nubuku Metal firmy SAPHIR została specjalnie zaprojektowana. Jest szczotką do optymalnego czyszczenia zamszu oraz nubuku. Miękkie włosie szczotki oraz mosiężne wnętrze umożliwia dokładne czyszczenie szorstkich skór, zaś ergonomiczny kształt ułatwia jej użycie. Szczotka została wykonana z polerowanego bukowego drewna, które jest jednym z najbardziej cenionych drzew liściastych, bo mimo dużej twardości posiada delikatny i spokojny rysunek. Tę wyjątkową szczotkę sprawdziło już bardzo wielu naszych klientów, którzy ją sobie wzajemnie polecają nie tylko do czyszczenia butów zamszowych i wykonanych z nubuku, ale także do czyszczenia toreb, odzieży i galanterii.

Tajemnicą Poliszynela a zarazem niewątpliwym zaszczytem dla naszej firmy są docierające do nas informacje, że właśnie mamy nowego Klienta, który trafił do naszego sklepu dzięki rekomendacjom swojego znajomego. Każdy nowy Klient mobilizuje nas tym samym do nieustannego podnoszenia wymagań dotyczących absolutnie wszystkich parametrów sprzedawanych przez nas produktów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że w naszym sklepie zaopatrują się operatywni mężczyźni poszukujący optymalnego produktu – zarówno wtedy, gdy kupują buty sportowe – do treningu, jak i szczotki do butów. Wybierając nasze produkty darzą nas swoim zaufaniem, którego nie chcemy zawieść.

Indeks produktu 3703
Gwarancja 24 miesiące
Kraj Francja
Przeznaczenie Zamsz - Nubuk

Napisz opinię

Szczotka do czyszczenia do zamszu saphir bdc brush metal 16.5 cm

Szczotka do czyszczenia do zamszu saphir bdc brush metal 16.5 cm

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane