O sklepie

Sklep Gentle-man.pl to miejsce, gdzie liczy się wyrafinowanie oraz styl. Galanteria skórzana jest kategorią produktów, które zawsze były i będą kojarzone z elegancją oraz wyszukanym gustem. W naszej ofercie można znaleźć produkty najlepszych światowych i polskich marek takich jak: Pierre Cardin, Solier, Brodrene, Chattier, Baleine i wiele innych. Najważniejsze podczas produkcji galanterii męskiej jest podkreślenie indywidualnego stylu oraz osobistej ekspresji w całym spektrum, od niepozornej do wyrafinowanej.
 
Wszystkie sprzedawane w sklepie produkty galanterii męskiej skórzanej to efekt pracy najlepszych projektantów mody męskiej. Proste i funkcjonalne projekty prezentują to, co jest absolutnie niezbędne w każdym akcesorium. W naszej działalności kierujemy się filozofią, iż prawdziwy luksus wynika z dokonywanych wyborów podczas doboru produktów i ich projektowania. Dlatego też przy tworzeniu oferty kładziemy bardzo duży nacisk na potrzeby naszych klientów i ich preferencje. Galanteria łączy naturalne materiały oraz wyrafinowane detale, które podkreślają prawdziwy styl każdego produktu.
 
Męska moda w wydaniu sklepu nowoczesnego mężczyzny Gentle-man.pl zakorzeniona jest mocno w klasycznych cnotach. Skóra do produkcji jest przygotowywana przez najlepsze garbarnie w Polsce i Europie. Przez bezpośrednią współpracę z producentami skór możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny naszym klientom.
W galanterii skórzanej według nas liczy się funkcjonalność oraz zharmonizowane szczegóły, które tworzą doskonałą równowagę. Z biegiem czasu torby i inne akcesoria będą zmieniać swój kolor i strukturę. Przy odpowiedniej pielęgnacji skóry, nasze produkty posłużą przez długie lata. Pamiętaj, aby unikać dużego nasłonecznienia i zawilgocenia.
 
Właściwa prezencja produktu zależy od uznania dla ponadczasowego designu oraz trwałości naturalnych materiałów. Opieramy się na przekonaniu, iż klasyczny wygląd wymaga współczesnej kompozycji. Może ona przybierać różną formę, natomiast musi obejmować zmiany pór roku, wiek i ewolucję myślową człowieka na jego drodze życia.