O sklepie

Sklep gentle-man.pl to miejsce miejskiego wyrafinowania i stylu. Galanteria męska skórzana jest kategorią produktów, które zawsze kojarzone były i będą z elegancją oraz wyszukanym gustem. W naszej ofercie znaleźć można produkty najlepszych światowych i polskich marek takich jak Pierre Cardin, Solier, Brodrene, Chattier, Baleine i wiele innych. Najważniejsze w galanterii męskiej jest podkreślenie indywidualnego stylu i osobistej ekspresji w całym spektrum, od niepozornej do wyrafinowanej.
 
Wszystkie prezentowane w sklepie produkty galanterii męskiej skórzanej to efekt pracy najlepszych projektantów mody męskiej. Proste i funkcjonalne projekty prezentują to co jest absolutnie niezbędne w każdym akcesorium. W naszej działalności kierujemy się filozofią iż prawdziwy luksus wynika z dokonanych wyborów podjętych podczas doboru produktów i ich projektowania. Dlatego też przy tworzeniu oferty kładziemy bardzo duży nacisk na potrzeby naszych klientów i ich preferencje. Galanteria łączy naturalne materiały oraz wyrafinowane detale, które mają podkreślić prawdziwy styl każdego produktu.
 
Męska moda w wydaniu sklepu nowoczesnego mężczyzny zakorzeniona jest mocno w klasycznych cnotach. Skóra do produkcji jest przygotowywana przez najlepsze garbarnie w Polsce i Europie. Przez bezpośrednią współpracę z producentami skór, możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny naszym klientom.
W galanterii męskiej skórzanej według nas liczy się funkcjonalność oraz zharmonizowane szczegóły, które będą tworzyć doskonałą równowagę. Z biegiem czasu torby i inne akcesoria będą zmieniać swój kolor i strukturę. Przy odpowiedniej pielęgnacji skóry, nasze produkty będą służyć przez długie lata. Pamiętaj aby unikać dużego nasłonecznienia i dużego zawilgocenia.
 
Męska forma produktu zależy od naszego uznania dla ponadczasowego designu oraz trwałości naturalnych materiałów. Opieramy się na przekonaniu iż klasyczny wygląd wymaga współczesnej kompozycji. Może ona przybrać różną formę natomiast musi obejmować zmiany pór roku i wiek i ewolucję na drodze życia.