TARRAGO NANO PROTECTOR SPRAY 250 ml

3670

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

56,97 zł

Nano Protector Tarrago Spray 250ml HIGH TECH – to protektor, który jest optymalną ochroną, każdego rodzaju skór: zamszowych, z nubuku, ze skór licowych, gładkich, olejowanych, natłuszczonych, oraz każdego rodzaju tekstyliów – także tych najbardziej zaawansowanych technologicznie. To najbardziej skuteczny uniwersalny preparat na rynku, który przyda się wszędzie – w domu, w hotelu, w sklepie, w górach, na morzem, w lesie, w mieście. Producent tego środka do ochrony skór i tekstyliów – firma Tarrago – przeprowadziła badania, które potwierdziły pełne bezpieczeństwo preparatu.

TARRAGO - NANO PROTECTOR to innowacyjna formuła stworzona dla optymalnej ochrony. Środek do ochrony Nano Protector oparty jest na nowoczesnej, rewolucyjnej nanotechnologii. Podczas stosowania Nano Protectora pojedyncze włókna materiału lub skóry są pokrywane przez nanocząstki o grubości kilku nanometrów. Stworzona przez Nano Protector powłoka chroni buty przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, oraz wilgocią.

Dzięki Nano Protector woda i brud nie przylegają do włókien materiału. Suchy brud nie przylega do powierzchni, a mokry nie jest wchłaniany przez włókna. Zamiast plam pojawiają się krople, które nie wsiąkają w materiał - powodując tzw. “lotus effect”. Dzięki ochronie tego preparatu zabrudzenia nie dostają się do wewnątrz, lecz pozostają na powierzchni, łatwo je usunąć polewając powierzchnię po prostu wodą.

Nano protector nie ogranicza cyrkulacji powietrza, nie wpływa na "oddychanie" pokrytych środkiem skór i materiałów. Dodatkowym atutem jest odporność preparatu na promieniowanie UV. Nano Protector Tarrago nie zmienia koloru impregnowanych skór i materiałów, nie zmienia również ich właściwości (elastyczności, miękkości i przepuszczalności powietrza).

Preparat rewelacyjnie zabezpiecza przed wilgocią, oraz tworzeniem się plam z kawy, sosów, soków, tłuszczach, błota pośniegowego, soli sypanej na ulice ... Z powierzchni pokrytych NANO PROTECTOREM zabrudzenia w skroplonej postaci można usunąć w łatwy i szybki sposób, bo dzięki zastosowaniu tej owoczesnej technologii brud i tłuszcz nie wnika w strukturę materiału na który został naniesiony.

Przed użyciem należy przeprowadzić próbę na niewielkim i niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt jest właściwy, można przystąpić do dalszych czynności.

Sposób użycia:

  • Przed użyciem wstrząsnąć w pionowej pozycji
  • Z odległości 30 cm obficie i równomiernie spryskać czystą i suchą powierzchnię
  • Pozostawić do wyschnięcia
  • W razie potrzeby powtórzyć czynność (przy równomiernym i dokładnym pokryciu nie jest to konieczne)

Używać do:

  • każdego rodzaju obuwia - damskie, męskie, eleganckie, wyjściowe, sportowe, trekkingowe, taktyczne, outdoorowe, pantofle, botki, kozaki, trapery, adidasy, tenisówki ...
  • kurtek, spodni, odzieży ...
  • tapicerki samochodowej (skórzanej i tekstylnej), tapicerki meblowej (skórzanej i tekstylnej) 
  • namiot, markiz, plandek, parasoli, dachów cabrio ...
  • toreb, torebek, pokrowców, plecaków ...

UWAGI:

Przed ponownym głębokim odżywieniem skóry, regeneracją koloru, czy uzyskaniem wysokiego połysku na skórach licowych, należy uprzednio skórę oczyścić Universal Cleanerem, Mydłem Avel lub Renomatem.

Ten impregnat do skór jest preparatem najwyższej jakości, dlatego wciąż docierają do nas informacje, że właśnie robi zakupy w naszym sklepie nowy Klient, który trafił do naszego sklepu dzięki rekomendacjom swojego znajomego. Każdy kolejny Klient mobilizuje nas do nieustannego podnoszenia parametrów całej gamy kryteriów produktów sprzedawanych w naszym sklepie. Niezmiernie i niezmiennie cieszy nas fakt, że w naszym sklepie zaopatrują się mężczyźni poszukujący optymalnych produktów. Ci wyjątkowi i wymagający Klienci, najpierw nas sprawdzili, by potem nas powrócić, gdy dowiedzieli się o licznych promocjach, oraz zniżkach dla stałych klientów. Wybory naszych produktów i kolejne decyzje naszych stałych Klientów bardzo nas cieszą, nobilitują, a jednocześnie zobowiązują do zwiększania powodów do listy zachwytów nad jakością sprzedawanych przez nasz sklep produktów.

Indeks produktu3670
Kolorbezbarwny
Pojemność250 ml
Dedykowany materiałdo wszystkich materiałów
Formaspray
Funkcjeochrona przed wilgocią
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

TARRAGO NANO PROTECTOR SPRAY 250 ml

TARRAGO NANO PROTECTOR SPRAY 250 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane