SAPHIR BDC CREME DELICATE 50 ml

3675

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

49,97 zł

Delicate creme 50ml, krem do skór delikatnych + bawełniana szmatka SAPHIR

DELICATE CREAM to bezbarwny krem do skór delikatnych, skór gładkich z jagniąt, cieląt, koźląt, do skór plecionych, metalicznych, perłowych. Tego kremu używa się do odżywienia, oczyszczenia butów, galanterii skórzanej, torebek, saszetek, portfeli, rękawiczek, odzieży. Dzięki swojej unikalnej formule krem DELICATE CREAM zmiękcza i chroni najbardziej delikatne wyroby skórzane.

Upiększa skórę zapewniając jej naturalny blask. To odpowiedni produkt nawet do najbardziej delikatnych wyrobów skórzanych, bo niezwykle delikatny skład nie wpływa na wygląd i wykończenia skóry. Można go także z powodzeniem stosować do skór z matowym wykończeniem.

Wysoka jakość produktu

Do kremu dołączona jest bawełniana szmatka SAPHIR. Przed użyciem kremu do skóry należy przeprowadzić próbę na niewielkim i niewidocznym skrawku, sprawdzając działanie produktu na kolor i strukturę skóry. Jeżeli efekt będzie zadowalający, można przystąpić do dalszych czynności.

Najpierw usunąć brud i kurz ze skórzanej powierzchni. Potem niewielką ilość kremu nanosić za pomocą bawełnianej szmatki dołączonej do kremu na całą skórzaną powierzchnię, a na koniec ją wypolerować.

Indeks produktu3675
Kolorbezbarwny
Pojemność50 ml
Dedykowany materiałdo wszystkich materiałów
Formakrem
Funkcjeczyści i odżywia skórę
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

SAPHIR BDC CREME DELICATE 50 ml

SAPHIR BDC CREME DELICATE 50 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane