SAPHIR BDC SHOE-EZE 50ml

3734-50

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

47,47 zł

Rozciągacz zmiękczacz do skór, butów Saphir - Spray 50ml

Shoe-Eze SAPHIR to rozciągacz i zmiękczacz do skór butów gładkich, licowych, lakierowanych, zamszu i nubuku. O jego wyjątkowości stanowi rewelacyjna, a zarazem rewolucyjna formuła zmiękczająca skórę butów. Ten wyjątkowy preparat rozluźnia włókna skóry, co umożliwia optymalne dopasowywanie butów do stóp.

Dzięki temu preparatowi znika ból stóp spowodowany zbyt ciasnym obuwiem, a chodzenie w niewygodnych staje się przeszłością i komfortową teraźniejszością. Jest to wynikiem właściwości produktu, dzięki którym skóra staje się miękka i elastyczna, rozciągając ją aż o 10%.

Rozciągacz można stosować do tekstyliów, skór naturalnych: gładkich, licowych, lakierowanych, zamszu i nubuku. Produkt nie pozostawia plam i śladów na skórze. Preparat Saphir usuwa dotychczasowe poczucie dyskomfortu stóp, powstałe ze złego dopasowania butów do stóp lub z powodu zbyt twardej i przesuszonej skóry z których buty zostały wykonane, czy też z powodu opuchlizny na stopach uniemożliwiającej dopasowanie butów.

Niemal natychmiast po zastosowaniu Shoe-Eze skóra staje się miękka i elastyczna, co umożliwia dopasowanie butów do indywidualnej anatomii stóp ich użytkownika.

Ważne: Przed użyciem należy wykonać próbę na niewielkim i niewidocznym skrawku skóry lub materiału. Jeżeli efekt będzie właściwy, wtedy przystąpić do dalszych czynności.


Sposób użycia:

  • wstrząsnąć pojemnikiem obróconym do góry nogami
  • spryskać obficie sprayem powierzchnię na obszarze, który powoduje w bucie dyskomfort – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz buta
  • odczekać do wchłonięcia preparatu
  • założyć buty, i chodzić aż do czasu dopasowania się do stóp
Indeks produktu3734-50
Kolorbezbarwny
Pojemność50 ml
Dedykowany materiałdo wszystkich materiałów
Formaspray
Funkcjerozciąganie obuwia
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

SAPHIR BDC SHOE-EZE 50ml

SAPHIR BDC SHOE-EZE 50ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane