SAPHIR BDC SHOE-EZE 150 ml

3734-150

Dostawa od 8,50 zł

Sprawdź koszty dostawy

Wysyłka produktu
w 24h

Partner handlowy

Sprzedawaj Nasze produkty

Pomoc sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu? Poproś o pomoc Naszego sprzedawce.

72,47 zł

Rozciągacz zmiękczacz do skór, butów Saphir - Spray 150ml

Shoe-Eze SAPHIR to rozciągacz i zmiękczacz do skór butów. O jego wyjątkowości stanowi rewelacyjna a zarazem rewolucyjna formuła zmiękczająca skórę butów. Ten wyjątkowy preparat rozluźnia włókna skóry umożliwiając optymalne dopasowanie butów do stóp.

Dzięki preparatowi rozluźniającemu włókna skóry nie ma mowy o bólu stóp spowodowanego zbyt ciasnym obuwiem, a chodzenie we wcześniej niewygodnych butach, po użyciu Shoe-Eze SAPHIR rozciągaczai zmiękczacza staje się wręcz komfortowe. Jest to wynikiem zastosowania produktu, dzięki któremu skóra staje się miękka i elastyczna, umożliwiając skórze jej rozciągnięcie aż do 10%.

Niezmiernie ważne jest to, że zastosowanie rozciągacza i zmiękczacza do skór do tekstyliów, skór naturalnych: gładkich, licowych, lakierowanych, zamszu i nubuku nie powoduje plam i śladów na skórze. Preparat usuwa poczucie dyskomfortu dla stóp, powstałe zazwyczaj z powodu złego dopasowania butów do stopy lub z powodu jakości zbyt twardej i przesuszonej skóry, z których buty zostały wykonane, czy też z powodu opuchlizny na stopach.

Niemal natychmiast po zastosowaniu preparatu do skóry Shoe-Eze skóra obuwnicza staje się miękka i elastyczna, i znowu można dopasować buty do indywidualnej anatomii stóp użytkownika.

Indeks produktu3734-150
Kolorbezbarwny
Pojemność150 ml
Dedykowany materiałdo wszystkich materiałów
Formaspray
Funkcjerozciąganie obuwia
Płećprodukt uniseks

Napisz opinię

SAPHIR BDC SHOE-EZE 150 ml

SAPHIR BDC SHOE-EZE 150 ml

Podobne produkty
Zobacz produkty, które mogą Ci się spodobać

Bestselery
Zobacz produkty, które są najczęściej kupowane